From Prague to New Jersey

5. 8. 2016

BLUE H&M SHIRT DRESS

hm_dress_details1

Krásné ráno,

dneska jsme opět spojily outfit post s jedním novým kouskem. Tyhle košilové šaty jsem si zamilovala hned jak jsem je uviděla. A to ani nebylo na živo, ale vzhledem k tomu, že jsem je objevila na www.fshnrmx.com, věděla jsem, že je to sázka na jistotu. Stačilo je už jen zkusit, jestli mi budou sedět tak, jak jsem si představovala. No a světe div se, seděly! :)

Navíc, kdybyste si mohly sáhnout na ten materiál, zamilovali byste se do nich taky, to vám garantuju. Šaty jsou z H&M, ale jedná se o jejich studiovou kolekci, to znamená, že je běžně v krámě neseženete, z čehož mám taky radost, protože je to tím pádem kousek, který jen tak na někom neuvidím. A barva je podle mě taky super.

Kromě toho mi v nich ani v teplejších dnech nebylo horko, mají super délku a vypadají dobře jak s teniskami, tak třeba se sandálky na platformě, které jsem si tedy mimochodem koupila minulý týden ve slevě ve Stradivariu a když jsem je měla po třetí na noze, přetrhl se mi pásek a platforma se začala na obou botách rozlepovat. Takže jsem je hned v pondělí běžela vrátit, samozřejmě s myšlenkou, že mi je vezmou do reklamace, na kterou mají 30 dní, takže mi je vrátí tak akorát až skončí léto...fakt super! :) Hlavně, že jsem si je koupila, abych je vynosila ještě dokud je hezky. No vždycky se všechno nepovede. Nicméně musím říct, že k mému milému překvapení mi slečna na pokladně se slovy: "Tak to asi nebudeme protahovat, že?", ihned vrátila peníze.
Sice jsem tedy bez bot, ale obchod jsem opouštěla v dobré náladě. 

Tak vám přeju, ať máte více štěstí při výběru, ať už to bude cokoliv, ale pokud by se to přeci jen někdy nepovedlo, tak snad budete mít alespoň takové štěstí na slušné a férové jednání, jako jsem tentokrát měla já.

M.


Today we`ve put together an outfit with a new in. I fell in love with this shirt dress the moment I first saw it. And it was on the picture though I didn`t see it for real. But as I found it on www.fshnrmx.com I knew I can`t go wrong. So I only had to try it to find out if it gonna fit me the way I wanted it. And as you can see...it did! :)

The material is also great. I`m sure you would fall in love with it too if you could touch it. The dress is H&M but it`s the studio collection so you can`t find it in regular shops and that`s something I really like as it means that I probably won`t see it on other people. And the color is very pretty too.

It was great in these hot days too though, it has perfect lenght and it looks good with either sneakers or platforms. Speaking of platforms, I bought ones in sale last week in Stradivarius and third time I was wearing them the strap broke and both of the shoes`s started coming apart. So I immediately started to think that I`ll have to take them back and imagined how they will except them for a claim what they have 30 days for so they will give them back to me in a month when the summer will be almost over...that`s really great! :) Especially when I bought them to wear them as much as I could in these hot days. Well it`s ok, you just can`t have everything right?
So you can imagine how surprised I was when the girl at the cash desk looked at them and saying then we shouldn`t probably drag it out she gave me my money back.
I left the shop without the platforms but in a good mood. 

So I wish you better luck whatever you gonna do or buy but because the shit happens sometimes I wish you good luck in dealing with polite and honest people at least.

M.

hm_dress1

hm_dress5

fringe_shoes2

hm_dress_details3

hm_dress_details2

hm_dress4

hm_dress2

fringe_shoes1
Dress, fringe shoes - H&M || bag - Mango || sunnies - F&F || watch - Casio || ring - Eppi
SHARE:

1 komentář

Blogger Template by pipdig