ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

23. 11. 2016

HAIR´S MOMENT

hair

Už jsem vám jistě několikrát psala, že co se týče dekorativní kosmetiky, jsem taková konzerva. Jsou výrobky, na které nedám dopustit už několik let a kupuji si je po jejich vypotřebování znovu a znovu. To ovšem neplatí pro tělovou či vlasovou kosmetiku, protože tady velice ráda experimentuji a zkouším. No, ale mám pocit, že z dnešní nabídky se stávají stálice. Mám tu pro vás totiž několik tipů na vlasové výrobky, které používám již nějakou dobu a jsem z nich vážně nadšená.

  1. Revlon Professional šampon a kondicionér pro zlatavé odstíny je velice hutný a stačí opravdu malé množství. Obsahuje v sobě molekuly, které na vašich vlasech vytvářejí ochranný film a zabraňují tak rychlému vymývání barvy. A co brusinky? Ty zobeme rády. No, a brusinkový výtažek je obsažen právě v tomto šamponu. Zabraňuje stárnutí vlasů. Mladé a krásné vlasy. Nezní to úžasně?
  2. Lee Stafford Big Fat Healty Hair - myslím, že samotný název přesně vystihuje to, co dostanete. Tenhle kondicionér jsem koupila úplnou náhodou v DMku (kde už ho jen tak mimochodem nemají). Asi se zbavovali posledních zásob, ale nebojte, dá se sehnat i jinde. Vzhledem k tomu, že já si tak strašně ráda natáčím vlasy (nevím, kde jsem tohle pochytila), mám je často poměrně suché a tohle je pro ně úplným zázrakem. Opravdu i já cítím, že jsou více nadýchané, lehce se rozčesávají, konce mám zacelené a vyživené. A třešinka na dortu? Která je teda pro mě hodně důležitá... To je ta vůně! 
  3. L´oréal Professionnel Holllywood Waves - abych od toho vlnění zase moc neodbíhala. Řekněte, která z nás by si nechtěla vytvořit hollywoodský vlny přímo doma v koupelně? No, a že s tímhle pomocníkem to vážně jde. Zkusila jsem podobných výrobků už celkem dost, ale právě tento se mi osvědčil nejvíc. Jedná se o velice jemný gel, který se "vmačká" do vlhkých vlasů. Můžete nechat volně uschnout nebo vyfoukat, jak jste zvyklé. Já občas dotočím konce kulmou a vydrží mi vlny opravdu i do druhého dne, aniž bych měla pocit slepených nebo mastných vlasů.
  4. Macadamia Natural Oil Care - je další takový malý zázrak ve skle. Jedná se o vlasovou kúru, která je určena právě pro suché či poškozené vlasy. Obsahuje makadamiový olej, vitamin E a Omega 7 mastné kyseliny, takže regenerace, pevnost a podpora růstu vlasů. To vše v jedné lahvičce. Používám většinou po úpravě vlasů, kdy opravdu malé množství dopřeji konečkům. Již po prvním použití můžete vidět výsledky. Žízeň vašich vlasů bude rozhodně uhašena. 

Odkazy jsem vám přidala k názvům a já půjdu asi doplnit své zásoby, i když musím říct, že po tom, co jsem díky ranní chvilce s kulmou zničila kousek naší nové pračky, nechám toho a budu se raději vlnit někde na parketu.

Jestli jste dočetli až sem, budu ráda, když nám do komentářů napíšete, na které výrobky nedáte dopustit vy a jestli třeba něco podobného z dnešních tipů jste už dlouho hledaly.

N.

1

2 komentáře:

  1. Macadamia Natural Oil Care je vhodný také pro muže na jejich pěstěné vousy!

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za nový tip na suché vlasy, Macadamia oil ráda vyzkouším. L.

    OdpovědětVymazat