From Prague to New Jersey

18. 9. 2019

SRPEN V KOSTCE || AUGUST IN PICTURES


Co se u nás dělo v srpnu? Odpověď se dozvíte v dnešním fotoreportu, který jsme pro vás opět daly dohromady. V Americe se vše točilo převážně kolem přípravy na miminko, i když se našel čas i na poslední malý výlet "ve dvou" a v Praze se zase léto užívalo naplno s rodinou. No, a snad právě proto se toho léte prostě nechceme jen tak vzdát.

A jak si užíváte poslední teplé dny vy?

Vaše BBP


What was going on in August? You'll find the answer in today's photo report that we've put together. In the USA was everything mostly about getting ready for the baby although we managed to find the time for little getaway too and in Prague was summer enjoyed as much as it could with family. 

Yours BBP

Skoro jako na Náplavce. :-) Nákupy lokální produkce na farmářských trzích si naplno užívám i v USA a baví mě objevovat nové druhy zeleniny a ovoce, na které v ČR nenarazíte. Jako např. tyhle "pohádkové lilky", které jsou růžovo-zeleno-žíhané a velké asi jen 10 cm. Použití mají ale hodně podobné jako klasické lilky, nejlepší jsou ale jen orestované na olivovém oleji s čerstvě namletým pepřem a solí. || I enjoy shopping for local produce at farmer's markets as much as I used to do in Prague, maybe even more and I love to discover different kinds of fruit and veggies that you don't find in Czech. Like these fairytale eggplants which are green, pink and white color and aprrox. 10cm long. You can use them as regular eggplant though but the best is to just roast them with olive oil and sprinkle with fresh ground pepper and salt.

Nejvíce pozornosti se u nás doma samozřejmě věnuje posledním přípravám na příchod nového člena rodiny, ani nevím, jak se to stalo, ale devět měsíců je za námi a teď už opravdu počítáme dny. || The biggest attention at our home is obviously given to last preparations for welcoming our baby boy. Have no idea how did it happen but nine months is over and we're now counting days.Před narozením mimi jsme ještě vyrazili na (dlouhou dobu asi poslední) prodloužený víkend a malý roadtrip. První zastávka byla v přístavním městě Baltimore, kde jsme se prošli a samozřejmě neodolali humrové rolce, která byla vynikající! || Our little getaway (probably last one for a long time) before baby is here. First stop we made was in Baltimore. We walked the city and of course grab a lobster rolls which were delicious! 

Z Baltimore jsme pokračovali na jih přes Arlington, kde jsme přenocovali, do Národního parku Shenandoah, který jsme projeli po slavné scénické Skyline Drive, která vede napříč celým parkem a měří něco přes 168 km. Ten den nám počasí úplně nepřálo, takže jsme první asi dvě hodiny neviděli nic jiného než mlhu "hustou tak, že by se dala krájet" :-), ale pak se to vybralo a tak se nám otevřeli hezké výhledy. Nejkrásnější to ale musí být na podzim! || From Baltimore we drove through Arlington, where we spend the night to Shenandoah National Park. We did the scenic Skyline Drive all the way from north to south which is approx. 100 miles long. The weather that day wasn't the best so we didn't see anything but fog and rain for first two hours but it turned out well after so we enjoyed some really nice views. The most beautiful it must be in the fall though!

V srpnu jsme byly na představení této novinky od Dermalogica. Jedná se o Phyto Nature Firming Serum. Dvousložkový zázrak, který zpomaluje proces stárnutí pleti. No, co si budeme povídat, nemládneme. A vám dáme vědět, jestli to opravdu funguje. || We were invited to very nice beauty event in August. Dermalogica was launching new product - Phyto Nature Firming Serum. Bicomponent miracle that slows down the aging process. Well none of us is getting any younger, right? We'll let you know if it really works.

CAFE BISTRO na dobré cestě. Kavárna v centru Hluboké, která rozhodně stojí za návštěvu. Příjemné prostředí, úžasná obsluha, káva byla výborná a zákusky neměly chyby. Máme pro ně jen samé superlativy. || CAFE BISTRO na dobré cestě. A cafe in the heart of Hluboka city in Czech that's definitely worth visiting. Very nice interior, amazing service, great coffee and delicious cakes. Five out of five stars for sure.
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig