From Prague to New Jersey

8. 2. 2021

PLEŤOVÉ OLEJE ONEST || FACE OILKrásné ráno,

a dnes tedy doslova. O značce ONEST jsem vám už před pár měsíci psala v tomto článku a říkala jsem si, že další dvě věci, které jsou jedny z posledních novinek loňského roku značky ONEST musíte určitě znát. Jedná se o pleťové oleje - ORIGIN a 15. Stejně jako jejich jílová maska nebo tolik oblíbený pečující krém jsem i tyto dva oleje zařadila do své pleťové rutiny a musím říct, že jsou vážně skvělé.

Jako první jsem sáhla po trochu jedovatě vyhlížející barvě oleje ORIGIN. Ta zelená barva tu není jen tak náhodou. Je to takové ztělesnění herbáře ve skleněné lahvičce. Jedná se totiž o 100% přírodní liftingový olej, který obsahuje chlorofyl, plamatku zelenou, čepelatku jedlou, konzim Q10 a řasu wakame. Jedná se opravdu o každodenní přísun antioxidantů a hydratace pro pleť v několika kapkách. Důležité je ovšem olej nanášet vždy na vlhkou pleť (jakýkoli olej). Kromě obyčejné vody můžete použít také vodu květovou, protože olej jako takový je skvělým prostředkem pro uzamčení vlhkosti pleti.

Pleťový olej 15 je plný vzácných rostlinných olejů, antioxidantů a bioaktivních látek, které se postarají o sametově hebkou, hydratovanou a rozzářenou pleť, která bude mít vše, co potřebuje. Olej se téměř okamžitě vpíjí do pleti a nezanechává ji mastnou. Obsahuje divokou africkou moringu, zlatou mořskou řasu, která chrání pokožku před záněty a zarudnutím. Také šípkový extrakt, který má skvělé schopnosti regenerace. Vyhlazuje jizvy a sjednocuje barevný tón pleti. Olej má navíc nádherně jemnou a čistou vůni.

Stejně, jak jsem doporučila masku, pleťový krém nebo ikonické sérum Hyaluronic, tak doporučuji tyto oleje. Ať už jste milovnící čistě přírodní kosmetiky nebo byste prostě jen chtěli od značky Onest cokoli vyzkoušet, rozhodně nešlápnete vedle. Oba tyto produkty jsou moji favorité za loňský rok v péči o pleť.

Dejte mi vědět do komentářů, jestli také používáte pleťové oleje a pokud máte zkušenost s těmi od značky Onest, tak co na ně říkáte.

N.


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig