From Prague to New Jersey

23. 6. 2020

ONEST || ABOUT FACE


Dnešní den odstartujeme více než pozitivně. Mám pro vás totiž tip na českou kosmetickou značku - Onest. Na našem trhu není úplným nováčkem, ale je možné, že jste o ní ještě neslyšeli.

Věřím, že spousta z nás dá především na první pohled, a to i ve věcech, které se týkají všedních činností, jako by mohl být třeba výběr kosmetiky. Onest a jejich výrobky jsou minimalistické, čisté a oku lahodící. Tyto produkty budete chtít vystavit. Možná nepodstatné, každopádně v tomto případě pouze taková pomyslná třešnička na dortu, protože obsah je pro Onest to nejpodstatnější.
Všechny produkty jsou zcela přírodní, neobsahují toxické konzervanty a stabilizátory, parabeny, rozpouštědla, parafíny, vazelínu ani jiné ropné deriváty.

Několik týdnů používám Hyaluronic Face serum, a jak už jsem psala i na instagramu, stačil mi opravdu jediný den, jedna jediná aplikace, abych byla přesvědčena o tom, že tohle chci pro svou pleť.  Sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, červené řasy, extrakt z vrcholáku arjuna a puchratky kadeřavé, která je mimochodem skvělým prostředkem pro hydrataci a doplnění minerálů v pokožce. Sérum je pro dehydrovanou pleť, která je vystavena každodenním negativním vlivům okolního prostředí, stresu nebo nedostatku spánku. Má jemnou, ale přesto hutnou mléčnou texturu s příjemnou vůní, která se rychle vstřebá do pleti a připraví ji na další péči.

Novinkou v Onest produktech je 100% přírodní One Face Cream. Tento krém obsahuje čtyři druhy sladkovodních a mořských řas, bohatý mix pečujících a výživných olejů, aktivní rostlinné extrakty a organickou růžovou vodu. Tahle nadupaná kombinace eliminuje projevy stresu, během spánku srovnává opravné rytmy, hydratuje, rozjasňuje, zjemňuje a redukuje vrásky.

Posledním produktem je Balance Face Mask. Jedná se o krémovou masku, která obsahuje bambusové uhlí, zelený a bílý jíl, mořské řasy, zinek, meduňkovou vodu a extrakt z kořene zázvoru. Díky tomuto bohatému obsahu cílí na problematická místa na pleti, detoxikuje, sjednocuje a obnovuje celkovou regeneraci. Konzistence masky je velice jemná, ale hutná. Lehce se roztírá a na pleti zcela nezasychá. Po použití masky zůstává pleť čistá, hydratovaná bez jakéhokoli pocitu pnutí. Zůstane na ní takový jemný a příjemný film, jako byste už použili další krok v péči. Takže maximální hydratace je vidět a cítit ihned po smytí masky.

Po dlouhé době jsou to opravdu produkty, ze kterých jsem byla nadšená ihned po aplikaci, protože výsledky byly vidět téměř ihned.

Budu ráda, pokud mi dáte do komentářů vědět, zda tuto značku znáte a jaké s ní máte zkušenosti vy.

N.SHARE:

1 komentář

Blogger Template by pipdig