From Prague to New Jersey

9. 7. 2020

LETNÍ VLASOVÝ SPECIÁL || SUMMER HAIR TALK

Hair talk1

Léto a vlasové doplňky k sobě patří jako gin a tonic. Ne že bychom vás nabádaly ke konzumaci alkoholu. Jen to přirovnání je dost blízké, protože kdy jindy je ten správný čas na všechny vlasové doplňky, než právě v létě.

Kromě toho, že jsou v teplém počasí praktické, zvlášť pokud máte delší vlasy, stejně jako ostatní doplňky dotváří celkový look. A co si budeme povídat, vzhledem k tomu, že se některé z nás po karanténě ještě nedostaly ke kadeřníkovi, jsou pro nás zároveň záchranou.
Ačkoliv letošní léto je vzhledem k tomu, co vše se ve světě událo, trochu zvláštní a většina tak bude trávit dovolené nejspíš po Čechách, pokud jako Martina nemáte to štěstí, že žijete u moře. :-)

Dnes pro vás tedy máme malou inspiraci na vlasové doplňky, se kterými nešlápnete vedle, ať už se chystáte "jen" doma k bazénu anebo vyrážíte "mezi lidi".

1. Letní sezóně 2020 rozhodně vládnou šátky. Na ohonu, drdolu či namísto čelenky. Kdyby vás přestal bavit, jednoduše ho sundáte a můžete si ho jen uvázat okolo zápěstí nebo na kabelku.

2. Perlové a jinak výrazné sponky byly trendem již loňské léto a zůstávají s námi i nadále, což jedině vítáme.

3. A čelenky jsou nesmrtelné asi pro jejich praktičnost, každopádně se setkáváme s jejich novými a novými úpravami a podobami.

A jaké jsou ty vaše No.1 vlasové doplňky? Dejte nám vědět!

Vaše BBPHair talk2Hair talk3Hair talk4
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig