From Prague to New Jersey

28. 4. 2020

PLEŤ V KARANTÉNĚ || YOUR SKIN UNDER QUARANTINEAčkoliv se teď nepohybujeme tolik po zaprášených ulicích a mezi výfuky aut, i tak naše pleť dostává zabrat. Člověk by nevěřil, kolik prachu mu poletuje doma. Pak tu máme chlupy našich domácích mazlíčků a řadu dalších vlivů, kterým je naše pleť denně vystavována. Proto bychom neměli ani po dobu karantény zapomínat na kvalitní a hlavně pravidelnou péči.

Mám pro vás dnes proto pár tipů na pleťové produkty, na které nedám dopustit už nějakou dobu. Karanténa nekaranténa. Produkty, které jsou součástí mé každodenní péče a moje pleť si je nemůže vynachválit.

*Origins Ginzing hydratační pleťový krém - jeho lehká gelová textura se do pleti krásně vstřebává a okamžitě jí dodá potřebnou hydrataci. Obsahuje kofein a výtažky ženšenu, díky kterým pleť působí odpočatě a plná energie. A ta vůně.
Značka Origins ve svých produktech nepoužívá žádné parabeny, silikony ani sulfáty a všechny produkty jsou veganské.
Úžasné jsou také jejich pleťové masky. Já aktuálně používám jejich 10 minutovou hydratační masku Drink Up a rozhodně můžu jen doporučit, protože moje pleť je po ní vždy na vrcholu blaha.

*Dermalogica Biolumin-C sérum - miluju, miluju miluju! Podle mé reakce si můžete o tomto séru, věřím, udělat celkem slušnou představu. Upřímně můžu říct, že jsem zatím lepší neměla. Nevím jestli je to proto, že ostatní séra, která jsem zkoušela, byla prostě jen založena na jiné bázi a nikoliv na vitamínu C anebo zda je to Dermalogicou jako takovou, která je zkrátka skvělá. To jsme už psaly obě s Nikolou několikrát a já to budu neustále opakovat, protože jí opravdu vděčím za záchranu své pleti.
Každopádně tohle sérum je podle mého názoru zatím nejlepší nejen co se týče samotných benefitů pro pleť, ale i z hlediska poměru cena/výkon. Stačí ho opravdu malinko a mě tohle 30ml balení vydrželo přes 7 měsíců.

A třetím produktem je speciální noční krém *Dermalogica Sound Sleep Cocoon, který optimalizuje regeneraci pleti v průběhu noci a podporuje hluboký a klidný spánek, což teď jako máma potřebuju trojnásob! Navíc jeho vůně levandule mě vždy na noc hodí do pohody.

Před použitím těchto produktů je potřeba pleť samozřejmě nejdřív dokonale vyčistit, tomu se ale budu věnovat v samostatném postu.

A vy chraňte jak své zdraví, tak svou pleť, ať jste připraveny vyrazit ven, až nám vše zase otevřou.

M.

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig