From Prague to New Jersey

20. 11. 2019

ZÁŘIVÁ PLEŤ S ORIGINS || ORIGINS: THANKS FOR GLOWING SKIN


V pleťové péči jsem spíš "konzerva" a když najdu něco, co na mou pleť funguje, nevidím důvod to měnit. Asi mě tak vycvičily roky (ano roky!), kdy jsem bojovala s opravdu hodně problematickou pletí. Pak jsem objevila Dermalogicu, která pro mě byla doslova vysvobozením a které jsem od té doby zůstala věrná. O té vám ale víc povím příště.

Čas od času ale přeci jen ráda vyzkouším něco nového, na co slyším dobré ohlasy nebo se mi líbí filozofie dané firmy. Zvlášť od doby, co žiju v USA. Proto když jsem dopotřebovala několik mých každodenních pleťových stálic, řekla jsem si, že zkusím vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Po krátkém průzkumu jsem se rozhodla pro Origins, od kterého používám už nějakou dobu pleťový krém a masku a s kterými jsem nadmíru spokojená.
Chtěla jsem produkty pro rozzáření pleti, protože mi bylo jasné, že mým hlavním problémem jakožto čerstvé mámy bude především nedostatek spánku, který se u mě projevuje váčky pod očima a celkově unavenou pletí bez "šťávy".

Prvním produktem je rozjasňující čistící krém Dr. Andrew WEIL for Origins Mega-Bright Cleanser. Aplikujete na vlhký obličej a jemně promasírujete. Po spojení s vodou se promění v lehkou pěnu která odstraní make up, pleť krásně vyčistí a zanechá ji jemnou a svěží. 

V návaznosti na to jsem sáhla po obnovujícím séru Original Skin Renewal Serum. Obsahuje výtažky z vrby, které dodávají pleti potřebnou hydrataci, vyhlazují a pleť je tak přirozeně rozzářená.

Jako bonus jsem si k nákupu mohla vybrat oční krém a protože mám ještě cca půl balení Dermalogica Stress Positive Eye Lift krému, který je skvělý právě na moje váčky pod očima, zvolila jsem  Plantscription Anti-aging Power Eye Cream, který pomáhá redukovat vrásky a bojuje tak proti stárnutí pleti. Protože co si budeme povídat, ve svých 34 letech už musím myslet i na to. 

Produkty používám přibližně měsíc a zatím jsem moc spokojená. Pleť mám hladkou, hydratovanou a troufám si říct, že ani ta únava na ní opravdu není tak znát. Navíc nádherně voní, vždycky se tak při jejich používání zároveň krásně zrelaxuju.
Kromě samotných produktů musím ocenit jejich zákaznický servis. Vše jsem objednávala online a přes online chat jsem diskutovala s jejich poradkyní, která mi na základě mých požadavků doporučila několik produktů, ze kterých jsem pak vybrala tyhle. 

Origins má ode mě tak zatím rozhodně palec nahoru, a to nemluvím o tom, že jsou jejich produkty samozřejmě vyráběné bez sulfátů, parabenů, parafínu, formaldehydu a dalších chemikálií a také zvířecích produktů.

Máte s Origins zkušenosti? A pokud ano, dejte vědět, s jakými produkty a jak jste spokojeni?

M.


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig