From Prague to New Jersey

27. 2. 2019

ZA KRÁSNOU PLEŤ || MY SKIN CARE


Krásné ráno všem,

v posledním beauty příspěvku jsem vám psala o svém ranním rituálu. Začalo mě to nějak bavit. Asi díky těm výsledkům, které jsou opravdu vidět. Pokud jste ještě nečetli, mrkněte na to. Jistě brzo rozšířím i o ten večerní.

Dnes to celé doplním o základní péči. Tedy o čistící tonikum, denní a noční krém. Všechny tyto výrobky už mám téměř vypotřebované, takže je nějaký ten měsíc používám denně.

Řada Vichy Normaderm je určena především pro problematickou pleť, která je zaťěžována stresem, hormonálnímy výkyvy, UV zářením nebo znečištěním. A co si budeme povídat - jedná se o vnější vlivy, kterým se prostě nevyhneme.

Je lehce cítit po alkoholu, takže jsem měla strach z vysušení pleti, ale nic takového se nedělo. Stahuje póry, odstraňuje nečistoty a zamezuje vzniku akné. Pleť s ním vždy po odlíčení skvěle dočistím. Nezanechává mastnou stopu, ale přesto mám pocit, že je pleť hydratovaná.

Denní a protivráskový. Yes! To je kombo. Opět musím vyzdvihnout, že není vůbec mastný. Během chvilky se krásně vstřebá. Pleť mám po něm opravdu hladší, sjednocenou, a tak jako příjemně jemnou.

Jedná se o intenzivní péči, která působí během noci. Redukuje tvorbu kožního mazu a zabraňuje vzniku nedokonalostí. Je o něco hutnější, než denní krém, ale s jemnou texturou. 

Musím vyzdvihnout, že i přes vlastnosti obou těchto krémů, tedy - zmatnění, stažení pórů a zabraňování nadměrné tvorby kožního mazu, není pleť vysušená nebo napnutá. Naopak, mám vždy pocit vyvážené hydratace. Pleť mám opravdu viditelně jemnější bez nedokonalostí a chce se mi říct i bez vrásek. Ty stejně nemám. :-) Samozřejmostí je, že jsou bez parabenů, nekomedogenní a hypoalergenní.

Zapomněla jsem napsat, že jsem si všechny produkty koupila sama a nejedná se o reklamu. Opravdu s klidným svědomím doporučuji všem, kdo mají podobné problémy. Já se k této řadě budu jistě vracet.

Za krásnou pleť!

N.

-----------------------
Good morning,

last beauty post was about my morning rituals and I really got into it. Maybe because the results are visible and it makes me want to share with you. If you haven't read it yet, you should do it. Soon I'm gonna share my evening one too.

Today I'm gonna start with basic care - cleansing tonic, day and night cream. I'm almost run out with all of them so it means I have been using them daily for couple months now.

Vichy Normaderm line focuses on problematic skin which suffers by stress, hormonal misbalance, UV radiation and pollution. And as we all know, these effects can hardly be prevented. 

Cleansing tonic
You can smell an alcohol out of it so I was little afraid of skin dehydration but surprisingly it didn't happen at all. It removes impurities and prevents acne. It's a perfect final cleansing step after removing make up. Skin remains matte but still hydrated. 

Daily cream
Daily and anti-wrinkle, what a combo! It absorbs in a min and my skin feels smoother and unified.

Night detox
It's intensive night care that reduces skin sebum production and so prevents imperfections. It's rich but still has fine texture.

I have to highlight that despite its main characteristics - matte, pores and skin sebum production reductions my skin is neither dehydrated nor feels tight. On the contrary it feels balanced and moisturized and also smoother. All products are parabens free, non-comedogenic and hypoallergenic.

I can honestly recommend this product line and I'll definitely use it again. I forgot to mention that all products I bought by myself so it's not a collaboration or an advertisement.

For beautiful skin!

N.SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig