From Prague to New Jersey

19. 6. 2017

GRAY LIGHTNESS

1

Krásné ráno všem,

pondělní rána můžou být obzvlášť skvělá, když víte, že máte před sebou poslední pracovní týden, a to teď nechci kazit náladu všem ostatním, u kterých to tak není. Letně a dovolenkově jsme s Martinou už nějakou dobu naladěné, pokud jste četli všechny naše posty z minulého týdne, tak vám to určitě neuniklo. Neplánovaně se nám dokonce povedlo vybrat téměř stejný termín, takže nás na dva týdny bude dělit oceán. Každopádně už teď vybíráme a plánujeme i společnou dovolenou, výlet, víkend... Necháme se překvapit. 

No, a k dnešnímu outfitu a mé věčné a možná i vděčné kombinaci barev. Pár fotek už jste mohli vidět na mém instagramu. Plisovaná sukně je momentálně mým oblíbeným kouskem. Vzdušné a lehké materiály v létě vyhledávám nejčastěji, stejně jako top se špagetovými ramínky a krajkovým detailem, a jak Martina psala v posledním postu (tady), občas je fajn vyměnit tenisky za podpatky a obléknout něco víc ženského. Přesně tak se cítím v podobných kouscích, jako v těch, které mám dnes na sobě.

Závěrem tedy ještě, abych nezapomněla, vlasy už jsem taky nechala střihnout, ať mi v letním větru kromě sukně poletuje i "hříva".

N.

Good morning,

Monday mornings can be really nice when you know that you have last working week ahead and I really don't want to be mean as I know there are many of you that are not in such great position. But me and Martina have been having summer and holiday mood for a while. If you have read all our last week's posts you definitely couldn't miss that. Without planning it we chose almost the same dates so for next two weeks we gonna be separated by the ocean. Well but actually we're planning another holiday, trip, weekend together too...we'll see what it's gonna be.

And regarding today's outfit and my eternal and grateful color combo. You could see some pics on my instagram. Pleated skirt is one of my favorite pieces right now. I like airy and light materials the most in the summer, same as the top with the lace detail and as Martina wrote in one of the last posts (here), sometimes is nice to switch sneakers for heels and put on something more feminine. And that's exactly how I feel in pieces like these.

Ohh and I'd almost forget, I got my hair shorten so there's something to fly in the wind and it's not only the skirt.

N.

4

3

7

6

2

5
Top - Promod || skirt - Reserved || bag - Baťa|| shoes - Zara || watch - Daniel Wellington
SHARE:

2 komentáře

Blogger Template by pipdig