From Prague to New Jersey

19. 5. 2017

EMBROIDERED SWEATSHIRT

culottes1

Tak že by snad už konečně přišlo jaro, resp. léto? Ani se mi tomu po té dlouhé zimě nechce věřit. Tyhle fotky tedy vznikly asi před dvěma týdny, kdy byla ještě pěkná zima a když na ně koukám, úplně si vybavuju, jak jsme obě při focení mrzly. :-)

Ale v tu dobu jsem se rozhodla, že zimu už zkrátka bojkotuju. Každopádně dneska vás nemám v plánu oslňovat nebo zatěžovat přehnaně hlubokými myšlenkami, protože na ně nějak poslední dobou není kapacita, ale zaměřím se čistě na samotný outfit. Vyšivanou mikinu jsem pořídila v Zaře a ihned se stala kouskem No.1. A rozhodně nebude jediným vyšívaným kouskem, který si hodlám pořídit, protože výšivky jsou zkrátka letošní "Must Have". Culottes si drží svou pozici v mém (a nejen mém) šatníku už několik sezon a jen tak o ní určitě nepřijdou. Jen je na léto vyměním za lehčí materiály a možná i světlejší nebo výraznější barvy.

Tašku mám z Alda a co jsem si jí pořídila, neodložila jsem jí. Popruh si ale klidně můžu připnout i na jinou kabelku, takže určitě vymyslím nějakou novou variantu. ;-)
A barevné ponožky jsou detail, který mě zkrátka baví. Nosí se letos do tenisek, letních sandálků i lodiček a mě se to strašně líbí, jen mě to zároveň také vždy rozesměje, když si vzpomenu, jak jsem to nosila jako malá, asi ve druhé třídě k šatičkám a balerínkám a jak jsme to na gymplu pokládali za nejhorší věc, která může být. Móda je zkrátka nevyzpytatelná, nekonečná hra a i proto mě tolik baví.

Taky mám na fotkách ještě dlouhé vlasy, ty šly hned potom o pěkný kus pryč, takže mám teď kratší vlasy než Nikola, což je obrat. Krátké vlasy mě ale neuvěřitelně baví a možná, že na léto ještě pár "cenťáků" sundám. Uvidíme.

Mějte krásný závěr týdne, víkend je za dveřmi!

M.


So it finally looks like the spring is here or even summer? I still can't believe it after such a long winter we faced this year. These pictures were made like two weeks ago and when I look at them, I can almost feel how we were freezing. :-)

But at that time I decided to boycott the winter. Anyway I don't want to bother you today with any deep thoughts as I don't feel like having the capacity for them lately. So I'm gonna focus on the outfit only. I found this embroidered sweatshirt in Zara and it immediately has become No. 1. And it definitely not going to be the only one embroidered piece I'm planning to get for me. Embroidery are simply "Must have" of this season. Culottes keeps its position in my (and not only mine) closet for couple seasons already and I don't think it gonna change any time soon. I will just change the leather ones for lighter materials and probably also lighter or brighter colors.

The bag is from Aldo and I haven't put it of since I got it. The strap can be taken off so I will definitely try it on other bag for a change. ;-)
Colorful socks are detail that I really enjoy to wear. You can wear it with sneakers, summer open toe sandals, high heels and I so like it and it also always make me laugh when I remember how we were wearing it as kids with dress and how we considered that to be the most ugly thing at the high school. Fashion is unpredictable, never-ending play and so I like it.

I still have long hair at these pics that I cut right after for quite a lot so now I have shorter hair than Nikola and that almost never happens. I really like short hair a lot so I might shorten it a little but more for the summer. We'll see.

Have a great end of the week, weekend is at our doorstep!

M.

culottes2

culottes5

culottes7

culottes6

culottes3
 Embroidered sweatshirt - Zara || culottes - Marks&Spencer || bag - Aldo || sneakers - Adidas || socks - Calzedonia
SHARE:

1 komentář

  1. Krásná výšivka na tmavém podkladu a s barevným popruhem hezky vyniknou a oživí tmavou barvu oblečení. Pěkné :-)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig