From Prague to New Jersey

8. 7. 2016

HARRY POTTER'S GIRL

Vzhledem k tomu, že některé články máme pro vás připravené i delší dobu, tak se občas stane, že skutečnost se mezi tím trochu změní. No, třeba jako právě u dnešního postu. :-) Nicméně článek mi i tak přijde určitě dobrým tipem pro ty z vás, kteří přemýšlíte o koupi prvních brýlí nebo chcete ty staré vyměnit za nové.

Když mi sedne věc, která se obvykle kupuje déle, než na jednu sezónu, většinou se jí držím poměrně dlouho. V tomto případě mám na mysli právě dioptrické brýle. Ty předposlední jsem dostala někdy na gymplu a doma je mám ještě dnes, ale místo nožiček je stahovací šňůrka ze zimní bundy. :-) Tomu by ani nikdo nevěřil. Tak jsem je měla ráda, že jsem se jich za žádnou cenu nechtěla vzdát, takže jsem si je nakonec takhle sama vytunila a měla je jen na to domácí použití. Ale samozřejmě po nějaké době jsem si musela koupila nové. 

Nedávno jsem zatoužila po dalších (abych je tentokrát mohla dokonce i střídat), a tak jsem po delším hledání objevila internetový obchod Easy Optic, který má na Jugoslávské ulici na Praze 2 i showroom, ve kterém mají mnohem více modelů, než na internetových stránkách. Jedná se o velice příjemné prostory, ve kterých můžete být jak dlouho chcete a zkoušet tak z velkého množství brýlí, a to nejen dioptrických, ale také slunečních. Do showroomu jsem se vracela několikrát, protože favoritů bylo víc. Zatím jsem si nechala vyměnit pouze skla, ale jistě se brzy vrátím a jedny z těch mnoha vyberu.

N.


Regarding the fact that some of the articles we have prepared in advance, sometimes the reality changes in the meantime. And that happened with this one. :) But I think it still could be an inspiration for those of you who`re going to buy their first glasses or want to upgrade your old ones.

When I find the right thing that is usually bought for not one season only I stick to it for quite a long time. Like with the eye glasses. The last but one I got on a high school and I still have them home but instead of the stems is a winter jacket-lace. :) I think nobody would believe it. I just loved them so much that I didn`t want to get rid of them so I tuned them like that and was using them at home only. But of course I had to buy new ones a bit later.

Not long ago I started to think about getting another one (so I could switch with the one I have now) and after some time of looking I`ve found an e-shop called Easy Optic. It has a showroom at Prague 2 where you can find much more styles than they offer online. The showroom is very nice and comfy place where you can be as long as you want and keep trying and trying in order to find the right ones for you not only eye glasses but also sunnies. I`ve come back couple times because I couldn`t decide so finally I just let the glasses exchanged but I will be back soon for sure and will make up my mind eventually.

N.

harrypottersgirl

Eyewear

Eyewear

Eyewear

eyewear

eyewear
SHARE:

1 komentář

  1. Prosíme o foto zmíněných brýlí s tkaničkou...vynelézavosti se meze nekladou.
    Chceme se taky pobavit:)
    Děkujeme.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig