From Prague to New Jersey

22. 4. 2016

RECHARGE THE BATTERY

weekend1

Krásné ráno,

máme tu pátek, tak jsme si říkaly, že by se hodily zase nějaké tipy, co v Praze o víkendu podniknout.

Už dnes začíná na Výstavišti v Holešovicích mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu Interbeauty Prague, který potrvá až do soboty. Jedná se bezesporu o nejvýznamnější odborný kosmetický veletrh v České republice, který je již tradičně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. 
Jedním z vystavovatelů bude třeba i naše oblíbená parfumerie Elnino.cz. Kromě zajímavých přednášek je pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program včetně setkání se zajímavými osobnostmi z oboru, Make-up pointu, také řada soutěží profesionálů.

Když už budete v sobotu ve městě a budete uvažovat o tom, kam skočit na oběd, rozhodně doporučujeme náš oblíbený Kitchen Ramen Bar. To místo jsme si prostě zamilovaly. Stylový interiér v trochu punkrockovém stylu, vynikající jídlo (nic z lístku nás ještě nikdy nezklamalo) a opravdu příjemný personál. Zaměřují se na tradiční japonské Ramen polévky a vše, co s touto gastronomickou kulturou souvisí.
Vždycky, když máme možnost, zajdeme na jídlo právě tam, takže pokud ještě neznáte, určitě vyzkoušejte. Díky své poloze v samotném centru města se pak můžete rovnou přesunout na skleničku do některého z okolních barů. ;)

V neděli si potom můžete klidně přispat, přeci jen je potřeba taky dobít baterky. Dopoledne tedy klidně zůstaňte v posteli a až si odpočinete, můžete vyrazit třeba na Fashion Jarmark The Senses, který se koná od 16:00 hod.
Budete mít jedinečnou příležitost získat trendy outfity z jejich Mini Fashion Baru, kdy třešničkou na dortu budou šaty z kolekce Simple The Senses, které jste mohli vidět třeba na MBPFW 2016. K dispozici budou po celou dobu také jejich 3 fashion stylistky. My se pak těšíme, že vyzkoušíme samoopalovací nástřik Vita Liberata, takže určitě sledujte blog, FB nebo naše instagramy, kde se s vámi určitě podělíme o naše dojmy. ;)


Vaše BBP


Good morning everyone,

it`s Friday again so we`ve been thinking it`s about the time to offer you some tips for what is happening in Prague on the weekend.

An international cosmetic, hair and nail design fair Interbeauty Prague at Holešovice is starting today. It`s probably one of the leading cosmetic fairs in Czech republic and it`s focused on actual trends like anti-aging, dermacosmetics, body building, wellness, relax and the healthy lifestyle.
One of the exhibitors is also one of our favorite e-shops Elnino.cz. Apart from the talks there`s gonna be a rich accompanying program prepared, meetings with the people from the field, Make-up point and also many proffesional`s competitions.

Once you gonna be in the city and maybe thinking about the place to have a lunch at we definitely recommend our favorite Kitchen Ramen Bar. We simply fell in love with this place. It is a great combination of everything we like, a stylish interior with a touch of punk rock, great food (have never been disappointed by anything from the menu) and very nice staff. It`s focused on traditional Japanese Ramen soup and everything related to this gastronomic culture.
Every time we have a chance, always go there for a meal so if you don`t know yet, you definitely have to try. Thanks to its location at the very center you can easily go grab a drink right after at one of the pubs nearby. ;)

You can stay calm and comfy in your bed on Sunday, sleep longer and just relax as it`s also important to recharge the batteries. Once you rest a bit in the morning you can stop by the Fashion Jarmark The Senses which starts at 4pm.
You will have the chance to buy the outfits from its Mini Fashion Bar including the dresses form the Simple The Senses Collection that was seen at the MBPFW 2016. Three of their stylists gonna be available for you so you can ask them anything you`d like to know. We`re looking forward to discover the self-tanning Vita Liberata spraying so stay tuned and follow our blog, FB or instagram accounts to share our thoughts and feelings. ;)


Yours BBP
SHARE:

1 komentář

  1. Když jedu do většího města, tak je to spíš Brno, než Praha, ale samozřejmě se v Praze někdy ukážu, takže takové tipy se hodí. Díky :)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig