From Prague to New Jersey

18. 2. 2020

BABOR MASKY || OUR SECRET


Dali jste si jedno z novoročních předsevzetí, že se o sebe budete více starat a pečovat? Stejně jako my? Věříme, že souhlasně přikyvujete. Máme pro vás totiž tip na skvělé masky, které si zamilujete nejen vy, pro jejich viditelný efekt, ale také vaše pleť.

Vyzkoušela jsem tyto tři masky. Všechny mají součástí balení tolik známé, oblíbené a zázračné Babor ampule. Tu před aplikací masky "zlomíte" a obsah vteče rovnou na plátýnkovou masku, která je uvnitř balení.

Collagen Booster Mask - je maska obohacená o tripeptid, který aktivuje tvorbu kolagenu a hlavně napomáhá uchovat pružnost pleti. Pokud vás tedy trápí jemné vrásky a chtěli byste podpořit elasticitu pleti, rozhodně doporučujeme sáhnout právě po této masce.

Perfect Glow Mask - pokud máte před sebou důležitou událost, anebo prostě jen jdete v pátek večer s kamarádkama ven (a ano! chcete vypadat dobře) je ten správný čas na masku Perfect Glow. Je to totiž skvělý nakopávač pro unavenou pleť. Ženy jsou přirozeně nedočkavé a výsledky bychom nejraději na počkání. No, a ono to v tomto případě vážně zafungovalo. Pleť byla viditelně hydratovaná a měla takový zdravý nádech a přirozený lesk. Tahle maska mě baví!

The Rose Mask - obsahuje výtažek z damašské růže, který stimuluje tvorbu kolagenu a prodlužuje životnost pleťových buněk. Pokud máte opravdu náročnou pleť a potřebujete zatočit s vráskami a dodat trochu té záře do vaší pleti - volba bude jasná. Regenerační vlastnosti této ampule jsou neuvěřitelné.

Upřímně musím říct, že si nejsem jistá, kterou z těchto masek bych chtěla zkusit znovu. Všechny totiž byly úžasné. Celkově mám ráda plátýnkové masky a dopřávám si s víkendovou pravidelností vždy alespoň jednu. Tyto Babor masky jsou skvělé v tom, že mají ampuli přímo na obalu. Zbytek, který vám zůstane uvnitř masky necháte vkapat do dlaně a vmasírujete na krk a dekolt. Ještě pár minut po tom, co jsem vždy masku sundala, jsem si vzala kámen gua-sha (o kterém jsem vám už také psala) a jemně zapracovávala zbytky roztoku z ampule do pleti. Nebe na zemi!

I když se jedná o pár minut, věřte, že vaše pleť to mnohonásobně ocení a vy budete ze samotného výsledku více než nadšené. Všechny tyto masky zakoupíte v salonech Babor.

Za krásnou pleť!

N.

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig