From Prague to New Jersey

6. 11. 2017

SWEATER WEATHER

Red3

Krásné ráno,

teď už venku opravdu přituhuje! Dnešní outfit je ten, co na něj Nikola upozorňovala v jejím posledním outfit postu, protože jsme obě ten den přišly s červenou kabelkou a opět to bylo zcela neplánovaně. Zašly jsme na super brunch do Cukrárny Myšák a zase pořádně poklábosily, protože ani jedna poslední dobou nevíme, kde nám hlava stojí. Předvánoční období (ano slyšeli jste správně, řekla jsem předvánoční) bývá vždy nejbláznivější dobou v roce. Už tady máme listopad a Vánoce jsou tu skutečně dřív než se nadějeme.

Ale víte co? Poprvé za hodně dlouhou dobu mi nejen nevadí, že čas letí tak rychle, ale dokonce z toho mám radost! Vánoce i Nový rok totiž letos strávím v zahraničí s přítelem a asi vám nemusím povídat, že vzhledem k tomu, že tady nežije a uvidíme se po skoro 4 měsících, se už nemůžu dočkat a opravdu odškrtávám dny v kalendáři. :-)

Navíc to, že na Vánoce odjíždím má hned několik dalších výhod, protože už teď mám naplánovány celkem čtvery Vánoce a to ještě s Nikolkou budou jedny ;-), takže já budu mít Vánoce vlastně celý prosinec permanentně. To je super, ne?

Někdy se to zkrátka tak hezky sejde.

Mějte se krásně a užívejte si každý den!

M.

Good morning everyone,

sweater weather is here really strong! We make these pictures on the day Nikola was pointing out in her last outfit post as we both came wearing red bag and it was absolutely unintentional. 
We had a nice brunch in Cukrárna Myšák a talk finally as we both have such a busy time lately. The pre-Christmas time (yes you really heard me saying this) is always the craziest time in the year. It's already November and Christmas is here before the blink of an eye.

But you know what? For the first after a very long time not only I don't mind time going so fast but I actually really like it as I'll spend the Xmas and the New Year's out of Czech Republic with my boyfriend and because he doesn't live here and we gonna see each other after almost 4 months I don't think I need to explain why I'm so thrilled and why I'm counting down days. :-)

Plus the fact I'm leaving for Christmas has more pros because I already have four "Christmas Eves" planned and still need to plan the one with Nikola ;-) so I'll basically have Christmas permanently whole December. That's awesome right?

It just works perfectly sometimes.

Have a great day and enjoy every minute of your life!

M.


Red1

Red2

Red4

Red5

Red6

Red7


Red9
Sweater, jeans - Zara || sneakers - Adidas Ultraboost || bag, sunnies - Mango
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template by pipdig