ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

4. 12. 2017

CHRISTMAS WISHLIST VOL.1

Je tu prosinec a s ním vrcholí i vánoční přípravy. Zapálily jsme první svíčku na adventním věnci a ačkoliv jsme loni trendu sdílení wishlistů odolaly, protože nám přišlo, že byly opravdu všude, letos jsme si při brouzdání po internetu a hledání toho, co bychom letos pod tím stromečkem rády našly řekly, že bude fajn se o to tentokrát podělit a třeba někoho ještě při výběru, ať už pro sebe či pro někoho blízkého, inspirovat.

Dnes tedy první z našich dopisů Ježíškovi, kdo nás sleduje pravidelně, asi pozná, které z nás je. :-)

A pro nové čtenáře nápověda...

Krásný den!

M.

wishlist3


1. Tělový parfém a interiérová vůně Byredo - že jsou parfémy značky Byredo naše zamilované už víte, ve Stockholmu jsem šla kolem jejich krámku snad 20x a nejraději bych si tam ustlala. ;-)
Vůně Velvet Haze je novinka inspirovaná 60. léty s kokosovou vodou. A vůni od této značky bych si strašně ráda pořídila i jako interiérový parfém, protože jsem si jistá, že by božsky provoněl celý byt.

2. Nové příběhy Oldřicha z Chlumu od Vlastimila Vondrušky nesmí v mé knihovně chybět, zvlášť na dlouhé zimní večery. Neuvěřitelně čtivé detektivní příběhy, navíc založené částečně na historických faktech mě okouzlily už před několika lety, když mi mamka dala přečíst první knihu z této série, od té doby jsme se vždy přetahovaly, která z nás si nový díl přečte jako první. No a tak dostala čtečku a klasické knihy tak mám sama pro sebe. :-)

3. Ring Flash - věc, na kterou mě přivedl článek Alenky ze Školy stylu a fakt jí děkuju za inspiraci, protože to by byla naprosto skvělá věc, i když se nezaměřujeme vyloženě na beauty. Světlo na fotky ale jako bloggerky lovíme pořád, takže tohle by byl skvělý pomocník!

4. Prstýnky nosím ráda a nejvíc mě baví ty, které se dají vrstvit, proto mě aktuální kolekce vzájemně kombinovatelných prstýnků Pandora účarovala. 

5. Objektiv M.Zuiko Digital 25mm 1:1.8 - pevný objedktiv pro můj Olympus PEN, protože po tom co jsem si ho vyzkoušela na workshopu je to prostě MUST HAVE k mému stávajícímu portrétnímu 45mm.

6. Tyhle hodinky Cluse s mramorovým ciferníkem mám na wishlistu už rok, od chvíle, kdy jsem je poprvé uviděla! Prostě dokonalost!

7. Kniha Love x Style x Life - tuhle knihu si chci pořídit už taky pěknou dobu a nejen proto, že je děsně fotogenická.

8. Kufr - abych si furt nemusela půjčovat od mamky. A jaký jiný bych si mohla vybrat, něž mramorový, že?

9. Bezdrátový reproduktor - abych mohla poslouchat oblíbenou hudbu z mého iPhonu kdekoliv.

Žádné komentáře:

Okomentovat