ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

9. 11. 2017

DREAM BIG

mc_dream_big_plakat"Protože žádný sen není moc velký."

Souhlasíte? My tedy rozhodně ano. A dnes pro vás proto máme jednu specialitu!

Protože věříme, že člověk by na sobě měl neustále pracovat a vzdělávat se, mířit výš a mít velké cíle, rády bychom vás jménem časopisu Marie Claire pozvaly na jejich každoroční konferenci určenou pro všechny nadané ženy, které chtějí jít za svým snem.

Konference navazuje na pravidelnou rubriku @Work, která je věnována kariéře a představuje nejúspěšnější ženy z různých oborů. Přináší mnoho rad nejen do pracovního života. Letošní ročník nese název Dream Big. Nejde čistě jen o konferenci pro ženy v byznysu, ale kromě samotných odborných přednášek je jedinečná i celkovou atmosférou prostředí, kde se koná. Navíc se letos otvírá i mladším dívkám, které si třeba teprve vybírají, co by chtěly v budoucnu studovat nebo kde by chtěly pracovat.
A nebyl by to lifestylový časopis, kdyby pro návštěvnice nepřipravil taky trochu rozmazlování a část věnovanou módě nebo luxusní kosmetice.

Tak a teď zpět k té naší specialitě. Máme pro vás totiž soutěž o pět vstupenek na tuto skvělou akci!

Stačí, když nám napíšete, co si pod mottem "Dream Big" představujete vy nebo jaké jsou ty vaše velké sny, ať už osobní či kariérní a dáte Like naší FB stránce zde a my v pátek 17.11. náhodně vybereme vítěze, s kterými se na konferenci uvidíme. ;-)

Bude to den plný zajímavých přednášek, inspirativních lidí a nových zážitků, kterou byste si neměli nechat ujít.

My už se moc těšíme!

Tak hodně štěstí v soutěži.
Vaše BBP

10 komentářů:

 1. Pod motem "Dream Big" si představuju splnění svého snu. Postupně se snažím je plnit, myslím že když se člověk snaží a pracuje na nich, jde to :-)

  sleduju na FB jako Andrea Mazurková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gratulujeme k výhře. Kontaktujte nás prosím na email či v soukromé zprávě na FB.
   Děkujeme.

   Vymazat
 2. "Dream big" je pro mě nezaleknout se vlastních snů, mít chuť si je splnit a nebát se vyjet ze svých životních kolejí, i když se cesta po nich zdá být hladší a bez výhybek. Znamená to pro mě ale taky odvahu nechat si pomoci a pomáhat druhým, abychom si ty sny pomáhali plnit navzájem :).
  Na fb sleduju jako Jana Kovářová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gratulujeme k výhře. Kontaktujte nás prosím na email či v soukromé zprávě na FB.
   Děkujeme.

   Vymazat
 3. V každé etapě života mám to velké snění trochu jiné. V současné době například najít si práci, do které se budu těšit. A kde budou respektovat, že mám rodinu. Protože ta je jeden z těch uskutečněných snů. Zuzana Stankova

  OdpovědětVymazat
 4. Ja si DreamBig volne prekladam jako oblibeny citat od CH. Bukowskeho: Svet patri tem co se neposerou. Snu mam spousty, bez nich si nedokazu predstavit svuj zivot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gratulujeme k výhře. Kontaktujte nás prosím na email či v soukromé zprávě na FB.
   Děkujeme.

   Vymazat
 5. Dream big znamená jít za svými zdánlivě nedosažitelnými sny. Protože sen, který na začátku nevypadá nereálně, ani nestojí za to, abychom se jím zabývali :-)

  OdpovědětVymazat
 6. "Dream Big" je pro mě spousta malých, každodenních cílů, díky kterým se posouvám dále. Ať už kariérní nebo osobní. Nemám velký sen, kterého musím dosáhnout. Mám malé cíle a podle toho jak je plním, se přede mnou objevují větší cíle.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkujeme za všechny komentáře, jsme moc rády, že máte také své malé či velké sny a snažíte se je uskutečnit. Protože pokud přestaneme snít, o co budeme v životě nadále usilovat, hm? :-)

  Výherkyněmi 1+1 lístků na konferenci se stávají:
  Jana Kovářová
  Andrea Mazurková
  Martina Hrbáčková

  Gratulujeme a výherkyně prosíme, aby nás kontaktovaly na email nebo v soukromé zprávě na FB.
  Děkujeme!

  OdpovědětVymazat