ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

18. 8. 2017

WEEKEND MOOD

Krásný pátek,

je to možný, že ten týden zase tak rychle utekl?! Co máte o víkendu v plánu?

Má se tedy celkem výrazně ochladit a tak to na válení u vody asi nebude. Jako vždy se ale v Praze koná tolik zajímavých akcí, že si případného deště či chladnějšího vzduchu ani nevšimneme.
Tak co, potkáme se na některé z nich? ;-)

BBP

weekendtips1
 To že květiny dotvářejí atmosféru domova a dělají ho tak nějak útulnější jsme už několikrát psaly, takže si určitě nenecháme ujít Pokojovky Pop-Up, který se koná od čtvrtka do soboty ve Vnitroblocku. A jak nás tak znám, nejspíš neodejdeme s prázdnou - Nikola doplní sbírku a já tu svou začnu (už postopadesáté!) a třeba mi tentokrát všechno neumře (tak rychle). ;-)


weekendtips2
 V sobotu večer vystoupí na letišti v Letňanech skvělý Robbie Williams a jak to tak s Robbiem bývá, jsme si jisté, že to bude pecka! 

weekendtips3
 V neděli se pak ještě jednou do Vnitroblocku vrátíme a to na dobročinný market s potřebami, pamlsky a doplňky pro pejsky, jehož výtěžek poputuje organizaci Psí štěstí, která sdružuje dobrovolníky a lidi, kteří nezištně a z lásky pomáhají opuštěným pejskům. Vše z vlastních prostředků či prostředků, které dostanou od dárců. Kdo nás znáte, víte, že jsme takové psí máminky, takže určitě pořídíme něco pěkného těm našim psím štěstíčkům a rády tak přispějeme na pejsky, kteří zatím v životě toho štěstí třeba tolik neměli.

weekendtips4
V minulém týdnu byla v muzeu na Kampě zahájena výstava legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika: The Art of Shoes. Pro takové milovnice bot jako jsme my dvě zkrátka povinnost! :-)
Výstava naštěstí trvá až do 12.listopadu, takže pokud nestihneme tento víkend, nemusíme si zoufat.

1 komentář:

  1. Jo, tak Manolu Blahnika si taky nechci nechat ujít.

    OdpovědětVymazat