ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

23. 8. 2017

WEEK IN PICS

WIP_srp1

Středy se snažíme věnovat foto reportům z uplynulých dnů či týdnů, protože fotky většinou řeknou víc než tisíc slov, znáte to rčení, ne? :-)
Navíc takovéhle fotky nám pomáhají zachytit ty tolik vzácné okamžiky, kdy jsme anebo naopak nejsme spolu, protože se nám někdy stává, že se třeba i týden nebo dva nevidíme, sejde se nám práce a další plány či povinnosti.

A pak je legrace si buď připomenout, kde jsme byly, jaká místa jsme spolu navštívily a zasmát se, co absurdního se nám třeba stalo, popovídat si, nafotit outfity, když na sobě zrovna máme něco použitelného :-D anebo naopak zjistit, co vlastně dělala ta druhá a jak se měla během doby, kdy jsme se neviděly.

Tak si s námi připomeňte pár okamžiků z posledních dní...

BBP

Wednesdays are the days when we post photo reports from last days or weeks because sometimes pictures say more than words, you know that saying? :-)
Above that pictures like this help us capture and keep that precious moments when we are or we're not together because sometimes we don't see each other for week or two because of work or other plans and responsibilities.

So it's fun to remind all those places we have visited together, laugh at what absurd might had happened to us, talk, photograph our outfits if we wear something useful :-D or to find out what the other one was doing meanwhile.

So let's check out our moments from last couple days...

BBP


WIP_srp3

WIP_srp2
Občas přijdeme z práce večer tak unavené, že na velké vaření není čas ani nálada, takže domácí rajčata, mozzarella a čerstvá bazalka je v létě ideální lehká a chutná večeře. || Sometimes we get home so tired and lazy from work so it's not time or drive to cook much. Tomatoes from the backyard, mozzarella and fresh basil are perfect light and tasty dinner on such days. 

WIP_srp4
V životě můžete být čím jen chcete, když tomu budete dostatečně věřit. Já to mám teď už i hezky "černé na bílém". :-) || You can be. whatever you want in your life if you believe. And I put it in writing. :-)

DSCF0298
Zrovna jsme se o víkendu bavily o tom, jak to květiny vždycky doma hned zútulní. Také vám to tak přijde? || We were discussing the other day how plants can immediately make your home cozy, right? 

DSCF0322
Tohle je prostě náš společný čas, který si nikým nenecháme vzít...navíc v EMA espresso bar je to tak hezké, útulné a káva je vynikající. Ideální místo pro naše víkendové posezení. || This is simply our time that we'll never let anyone take away from us...plus EMA espresso bar is such a nice and comfy place with a great coffee. Great place to spend our weekend afternoon at.

WIP_srp6
Hlavně nikdy neztrácejte naději!
Krásný zbytek týdne. ;-)
||
Never loose hope!
Have a great rest of the week. ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat