ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

30. 8. 2017

BLAZERMANIA

6

Co si budeme povídat, dny se krátí, rána bývají chladná a těch teplých dnů nám už tolik nezbývá, a protože my chceme být holky připravený, do skříně už rovnáme pár nových kousků.

Jestli si v něčem užíváme babí léto a nadcházející podzim, je to určitě vrstvení. A právě jeden z letošních trendů dává zelenou kousku, který se na to tolik hodí. Sako, sako a zase sako! 
Oblíbené prodloužené džísky a bombery rozhodně neodkládejte, mimo ně ale určitě sáhněte, ať už nějaké máte či ne, po sáčkách všech možných typů a nemusíte se bát, že se tenhle kousek hodí jen do kanceláře. 
A jak si to představujeme? Sako bude vypadat skvěle k džínám, basic triku a teniskám. Když nás chytne párty nálada, odhodíme tenisky a nasadíme jehly. Jak jednoduché! Tohle bude prostě fungovat vždycky. 
Takže jestli nechcete šlápnout vedle, nechte se dnes trochu inspirovat a mrkněte, kam pro ně.

BBP


Well what can we say, days going shorter, mornings get colder and there's not many hot days left and because we're smart and want to be ready we've added couple new pieces to our closet already.

If there's something we like about early autumn it definitely is layering. And one (of many) this season trends seems like it was made for it. Blazer blazer blazer!
You don't throw your favorite bomber jacket and long denim jacket away but try to complement your closet with a blazer of any type, color or length and don't worry the days when blazer was just an office piece of clothes are long gone.
And how do we love it the most? Jeans, basic t-shirt and sneakers. And when we got a party mood we change sneakers for high heels. Easy right?! This combo gonna work always.
So hopefully you gonna find some inspiration here today with couple examples where to get them.

BBP

1

5

2

3

Blazer

8

7

Pics:
Pinterest

2 komentáře:

  1. Moc hezký , ale kde ho seženu to sáčko které se mi líbí :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak sice nevíme, které konkrétně to je :-), ale spoustu krásných sáček teď najdeš všude, Mango, Zara, H&M, M&S, Lindex, ...věříme, že určitě vybereš ;-)

      Vymazat