ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

16. 6. 2017

THE ONE DRESS

Vypadá to, že se snad konečně dočkáme i toho léta. Jupí!!
Nicméně, díky tomu, že teploty šplhají výš, jsem (jako každý rok) zjistila, že vlastně nemám v létě moc co nosit. Mám několik oblíbených šatů z loňska, ale sami víte, že když něco "taháte" pořád dokola, vydrží vám to tak akorát jednu sezónu, takže když jsem je teď oprášila, musela jsem konstatovat, že bude potřeba je obměnit. Neštěstí, že? :-)

Neustále tak teď brouzdám po všech možných e-shopech a hledám to pravé. Resp. "TY" pravé. Šaty.
Protože na to, že během roku nosím spíš převážně kalhoty, v létě si šaty a sukně vyloženě užívám. S nákupem jsem ale opatrnější než s jinými kousky, protože je to přeci jen sezónní záležitost a nepotřebuju jich mít dvacet.
Letos jsem si nějak usmyslela, že by se mi líbily červené šaty v boho stylu, nejlépe "off the shoulder", tedy se spadlými rameny, ale zatím jsem na žádné pěkné nikde nenarazila. Máte nějaký tip?
Místo toho, opravdu nevím proč, mi v košíku končí samé světle modré.

Na hezké šaty jsem narazila třeba na Esprit.cz, ve Stradivariu či na Zootu. Tak bych potřebovala poradit, které se vám z mého výběru líbí nejvíc? Třeba mi pomůžete se konečně rozhodnout. :-)

M.

It looks like the summer is here finally. Yay!!
Well but thanks to increasing temperatures I have found out (as every year) that I don't have much to wear in the summer. I have couple favorite dresses from last year but as you know if you wear something over and over again, it's nice just for that one season so when I took them out this year I had to say that it will be necessary to replace it by some new ones. What a tragedy, huh? :-)

So I'm constantly browsing e-shops and looking for that something. More precisely for THE dress. Because although I'm wearing pants a lot during the year I really enjoy wearing dress in the summer. But I'm a little more careful with the purchase because it's a seasonal piece and I don't need to have twenty of them.
This year I'm feeling to red boho dress, off the shoulder would be the best, but I couldn't find any so far. Any tips?
Instead of those I found myself adding blue dresses into the baskets I really don't know why.

I've found nice dresses on Esprit.czStradivarius or Zoot. So I'd appreciate your advice on which of those in my list below do you like the most? Maybe you will finally help me to decide. :-)

M.
summer_dress_coll1

summer_dress_coll2

summer_dress_coll3

summer_dress_coll5

1. Zoot 2. Zoot 3. Esprit 4. Stradivarius 5. Zoot 6. Esprit 7. Stradivarius 8. Zoot 9. Zoot 10. Stradivarius 11. Esprit 12. Stradivarius 13. Zoot 14. Stradivarius

1 komentář:

  1. Moc se mi libi červené č.3, co je zkusit?

    OdpovědětVymazat