ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

30. 6. 2017

LOVE STORY

P6251725

Na cestách a vlastně kdykoliv odcházím z domu, mi v kabelce nesmí chybět oblíbený parfém. Asi každá máme TEN jeden parfém, který nás vystihuje, na který nedáme dopustit a ke kterému se stále vracíme. Tím mým je určitě Byredo Rose of No Man's Land. 
Občas ale ráda sahnu po něčem novém. U parfému, asi stejně jako u oblečení platí, že ho rády měníme podle aktuální nálady, pravděpodobně nám sice vyhovují podobné základy, ale díky rozmanitým složkám, které základ doplní, nám každý parfém voní trochu jinak.

Proto se mnou tentokrát na dovolenou odletěla moje novinka, parfém Chloé Love Story.
Vůně Chloé u mě mají svou pozici již několik let, ale konkrétně tuto zkouším poprvé. Musím říct, že když k ní přivoním, ocitnu se okamžitě v ulicích Paříže a připadám si jako zamilovaná pařížanka. :-)
Jedná se o smyslnou a přesto romantickou a něžnou vůni, ve které se mísí cedr, pižmo a pomerančové květy.
Tuto romantickou náladu podporuje i čistý a jemný design flakonu, tak typický pro značku Chloé. Koupit jí můžete např. na elnino.cz, kde s Nikolou nakupujeme obě moc rády. Vždycky mají rychlé dodání a velký výběr nejen parfémů, ale i pleťové a vlasové kosmetiky, takže nakoupím všechno najednou a bez zdržování.

Do Paříže jsem tentokrát sice nejela, ale jsem zvědavá, jaký na mě s ní čeká milostný příběh ve Spojených státech. ;-)

Vaše "zamilovaná",
M.

On my travels and actually every time I'm leaving home, there must be a favorite perfume in my bag. I guess we all have that ONE perfume which describes us and that we use constantly for years. That ONE for me is definitely Byredo Rose of No Man's Land.
But I like to try something new from time to time. With perfumes is the same as with clothes, we like to change it according to our actual mood. Most likely we go for the same bases but thanks to the other components every perfume smells different to us.

So my fragrance this year that is in my bag on my holiday with me is Chloé Love Story.
Chloé perfumes got its position with me fro couple years now but I'm having this one for the first time. I must admit that with this perfume I immediately see myself in the streets of Paris and I feel like Parisian in love. :-)
It is very sensual yet romantic and affectionate fragrance, mix of cedar wood, musk and orange flowers.
This romantic feeling is also supported by clean and delicate design of the bottle so typical for Chloé brand. You can shop it for example on elnino.cz which is mine and Nikola's favorite online shop, because they have fast delivery and a great choice of not only fragrances but also hair and facial cosmetics so I always buy everything at one time.

I haven't gone to Paris this time but I'm very curious about what love story awaits for me in the US. ;-)

Yours "in love",
M.

P6251711

P6251720

P6251726

Žádné komentáře:

Okomentovat