ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

12. 6. 2017

HOW TO PACK LIGHT

IMG_0913

Určitě spousta z vás, stejně jako my, dovolenou teprve plánuje, anebo už ji naplánovanou máte a jen čekáte na odjezd, což je asi ta nejlepší varianta. My už teď tedy jen pokukujeme po věcech, které nám chybí s sebou, ladíme poslední nezbytnosti a doplňujeme naše seznamy, abychom na nic nezapomněly a hlavně promýšlíme, jak to opět všechno dostaneme do toho kufru.

Letos se na dovolenou těším, jak už dlouho ne. Ani nevím čím to je. Možná ta zima byla tak dlouhá a toho odpočinku tak málo. No, každopádně ničím se nenecháme ani jedna odradit a balením už vůbec ne. Proto jsme pro vás a vlastně hlavně i pro nás připravily dnešní inspo článek o tom, jak na dovolenou nakombinovat dostatek věcí. Stačí si před odjezdem tak od oka (nechci psát naplánovat, protože to asi přesně nejde nikdy) vybrat na každý den nebo spíše večer, pokud si přes den budete užívat moře a pláže, jeden outfit. Nejlépe aby se případně skládal z kousků, které jsou mezi sebou dobře kombinovatelné, protože známe to, na co je nálada dnes už může být zítra úplně jinak. ;-)

Nějak podobně se letos pobalíme my. Teď už jen vymyslet kam dáme tu kosmetiku, sluneční brýle, knížky a můžeme vyrazit.

A jak to s plánováním a balením máte vy? Uvítáme každou radu.

N.

Certainly many of you, same as us, still planning your holiday or you have already made the plan and  are just waiting for the day of your departure which is the best option for sure. We are now just checking what we're missing, tuning the details and adding thing to our lists so we won't miss anything. But we're trying to figure out how to pack all stuff to our suitcase at the first place.

This year I'm looking forward to the holiday much more than I remember I've ever was. I don't know why. Maybe because the winter was so long and I haven't been resting much. Well neither one of us let herself to be discouraged by anything, especially not by packing. So that's why we've put together this inspo post about how to combine things on your holiday and how to pack effectively. The key is to plan (well I don't want to really call it "to plan" as I don't thing it's possible) your outfits for each day (well maybe more for nights). The best way is to pick such items that are easily combinable with each other because we know, what we have the mood for today can be totally different tomorrow. ;-)

We will try to do it this way this time. Now we only have to figure out where to put all that cosmetics,  sunnies, books and we're ready to go.

And what about you and planning and packing? We gonna appreciate any advice.

N.

PicMonkey Collage-11

PicMonkey Collage2

PicMonkey Collage3

PicMonkey CollagePL

Pic: Pinteres, ZOOTH&M 

Žádné komentáře:

Okomentovat