ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

26. 5. 2017

WHAT ABOUT THE WEEKEND?

weekend

Hezký pátek všem,

víkend před námi, takže máte už naplánováno co budete dělat? No, taky nerady plánujeme, ale občas je to potřeba. Máme pro vás dnes pár tipů, takže kdo už netrpělivě čeká, až odbije poslední hodina a bude moct za sebou nechat všechny pracovní starosti a užívat si pár dní volna, je tu správně.

Tento víkend bude určitě ve znamení hudby, zábavy, módy, dobrého jídla... No, zkrátka, každý si jistě přijde na své a nudit se rozhodně nebude.

Dnešní večer můžete odstartovat třeba skvělou party, která se koná v pražském SaSaZu. Své poslední album tam bude totiž křtít DJ WICH. Spolu s ním tam bude i hromada skvělých hostů. Takže zn. "končíme nad ránem".

2d684d7e7f66d089bc8cda4b1f355b10

No, někdo bude možná po dlouhé noci vyspávat, ale kdo je ranní ptáče, může se od 8:00 mrknout do Holešovického Trianglu. To bude to správné multikulti místo. Propojení tří míst, které bude spojovat móda, design, spousta workshopů a tanec. Tuhle akci rozhodně všem doporučujeme! Potkáte tu spoustu zajímavých lidí a načerpáte zase novou inspiraci.

mint

Od pátku až do neděle běží, jako každoročně, oblíbený festival Mezi Ploty. Vždy se alespoň na pár hodin stavíme, tak doufáme, že nám to vyjde i letos.

Mezi-ploty-27-28-05

Kdo by už v neděli neměl moc náladu na juchání a chtěl by si v klídku dát kávu, jen tak si posedět a k tomu si dát možná něco malého na zub, tak se rozhodně mrkněte do kavárny Phill´s Corner. V neděli tam ještě navíc bude od 14:00 hodin již druhý ročník tamního bazaru. 

phills-corner-1

Tak, jistě je z čeho vybírat. Slíbeno je krásné počasí, takže by sice byla škoda nebýt také trochu venku, ale zase ať je to v rovnováze. Odpočiňte si a načerpejte sílu na další týden.

Vaše BBP

Pic: Pinterest, FullMoonZine, Wallpaper*, Moda.cz, MČ Praha 8

Žádné komentáře:

Okomentovat