ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

28. 4. 2017

PSSST...EVEN VICTORIA HAS A SECRET!

P4090515

Před časem jsem psala o mé lehké "závislosti" na hezkém spodním prádle a dokonce jsem vás nechala nahlédnout do jednoho z mých privátních šuplíků a ukázala vám část své sbírky. :-)

No, lidé se mění, ale některé zvyky zůstávají. I já se za tu dobu opět trochu změnila, o tom není pochyb, nicméně zrovna tohoto zvyku se zbavovat určitě nechci. :-) Nebojte, nejsem v tom ani zdaleka sama, nejen s Nikolou si v tomto notujeme. Ale kvalita je v tomto případě zkrátka znát dvojnásob a alespoň mám vždy jasnou představu o tom, jaký obchod nesmím nikdy na cestách vynechat.

Takže i tentokrát se mnou z Londýna domů cestovala kromě jiného také malá růžová taštička. ;-)

A čemu neodoláte vy? Máte taky nějakou takovou lehkou závislost? Ať v tom nejsme samotné.


M.

Some time ago I posted an article admitting my little addiction to nice lingerie and I let you have a look into my private drawer and showed part of my "collection". :-)

Well people change but some habits don't. I have changed a lil bit in the meantime, no doubt of it, but actually I don't want to change this habit at all. But don't worry I'm not alone in this, Nikola and other friends have the same "situation".  Well but the quality is even more obvious in this case.
At least I have a clear idea which shop I never miss when traveling. Lol.

So also this time was that little pink bag in the plane from London with me. ;-)

And what is it that you can't resist? Are you slightly addicted to anything too?

M.

P4090522

P4090533

P4090546

1 komentář: