ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

3. 4. 2017

BETTER TRAINING

1

Ať už děláme cokoli, vždy se všichni chceme cítit co nejlépe a komfortně. Tohle možná ještě víc platí při jakémkoli pohybu a sportu. Ať už si jdete ráno zaběhat nebo se protáhnout na hodinu jógy, zacvičit si do fitka nebo si dáte do těla v pohodlí domova.

Je jasné, že ať už budete mít na sobě cokoli, celý výkon je stejně jen na vás, ale určitě všichni víme, jak moc dobře funguje to, když máme třeba nové boty a každý krok je najednou lepší, kvalitnější a nás to o to víc baví. Proto se i my snažíme občas podobným způsobem zase nově namotivovat.

Mrkněte na naši novou výbavu, se kterou se náš ranní výběh a odpolední trénink v posilovně posunul zase o něco dál. Podobné kousky můžete najít třeba tady.

BBP

Whatever we do, we always want to feel good and comfortable. That is even more important when we move or do some sport. Wether you go running in the morning or stretch your body at yoga class, get sweaty in the gym or do your workout at home.

Of course that it's always all about your performance no matter what you wear but we all know how does it work when we have new shoes and each of our steps is somehow better, superior and we enjoy it more immediately. That's why we also try to motivate ourselves like that from time to time.

Take a look at our new gear which we have upgraded our morning runs and afternoon gym workouts with. You can find similar pieces here.

BBP


2

Žádné komentáře:

Okomentovat