ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

13. 3. 2017

SPRING STEPS

Také už se tak těšíte až vyměníte vysoké uzavřené boty za něco vzdušnějšího, veselejšího a hravějšího? My neskutečně!
Takže nás přirozeně chytá nakupovací nálada, protože je zkrátka potřeba udělat si radost a vykročit do nadcházející sezóny rázným krokem, že ano? Takže ideální čas pořídit si nové botky. 
Instagramy a ostatní sociální sítě nejznámějších blogerek zaplavily ty dokonalé Gucci pantoflíčky. Co si budeme povídat, nezlobily bychom se, kdyby se nám nějakým zázrakem objevily v botníku, v těch nádherných chlupatých bychom s klidem prochodily celé jaro, ale než si je budeme moc pořídit, asi to ještě nějakou dobu potrvá. :-) Naštěstí i pro nás dostupnější značky, jako Asos, Zara nebo Mango přicházejí s podobnými modely, takže si přeci jen můžeme dopřát nový pár, který nezruinuje naši peněženku.

Also looking forward to changing boots for something more airier, merrier and playful? We can't wait!
So we naturally starting to be in a shopping mood because it's simply necessary to make ourselves happy and enter the upcoming season with decisive steps, isn't it? So it is the best time to get new pair of shoes.
Instagram accounts and other social media of the most popular bloggers are overflowed by those gorgeous Gucci flat mules. Well what can we say, we would't mind finding one pair of those in our closets at all, in the furry ones we could walk all spring through but it will probably still take some time before we'll be able to get them. :-) Luckily even the accessible brands like Asos, Zara or Mango have come up with similar styles so we can get us a pair of new one trendy shoes without ruining our accounts.

gucci_collage3
gucci_collage2
gucci_collage

Co si o tomto trendu myslíte vy? Líbí? Nebo máte právě teď v merku něco jiného? Dejte nám vědět, rády se necháme inspirovat.

What do you think about this trend? You like? Or you're actually dreaming about something else? Let us know, we like to get ourselves inspired.

mix_collage
 Pics: www.gucci.com, www.asos.com, www.zara.com, www.mango.com, Pinterest

2 komentáře:

  1. Krásná móda, moc se mi líbí, jen sehnat není ùplně jednoduché

    OdpovědětVymazat
  2. Krasne letni panoflicky...pekna inspirace.

    OdpovědětVymazat