ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

27. 3. 2017

MORE THAN PICTURES

DSCF6925

Po delší době tradičně netradiční článek plný fotek. Trochu jsme zapomněly na tyhle příspěvky a o víkendu, kdy jsme si společně pár fotek vyměnily, jsme si uvědomily, že post je vlastně na světě. Jak jsou ty dny delší, plné světla a krásného počasí, fotí se někdy skoro samo, takže dnes pro vás máme zdokumentovaný celý víkend. Doufáme, že jste si ho užily stejně jako my.

Tak krásně prosluněný start nového týdne!

Vaše BBP

DSCF7512

DSCF6578
Banh-mi-ba se stala naší pravidelnou Vietnamskou zastávkou. V centru je najdete hned dvakrát a jestli i vy jste milovníky právě téhle kuchyně, tak tady si zaručeně vyberete.

DSCF7346
Jestli někdo miluje slunce víc, než Nikola, tak jedině on.

DSCF7475
New in. Prostě jaro už je všude.

DSCF7273
Naše maso. Kdyby náhodou někdo z vás nevěděl, nejlepší řeznictví široko daleko (tak nekupujeme pořád jen boty). Ta fronta, která tu vždy je, je to poslední, co nás trápí, protože, jestli se někde vyplatí chvilku počkat, je to právě tady. 

DSCF7272

1

DSCF6488
Jestli je jediné předsevzetí, které si Nikola letos dala, tak "víc číst", což je zároveň asi taky jediné, které má šanci vydržet po celý rok. :-) Poslední dočtenou knihou je Lovec králíků, což je také zároveň poslední kniha od Larse Keplera. Kdo může severské krimi, jen doporučujeme. Četlo se jedním dechem.

DSCF6224

IMG_2300
O tom, jak moc milujeme snídaně, už jsme psaly tolikrát, že to dále rozebírat nebudeme. Martina v poslední době podlehla tomuhle ovocnému bezlepkovému chlebíčku, který s drobnými modifikacemi peče dle receptu od P&G Foodies.

IMG_2362
Na dobrou kávu si najdeme čas vždy.

IMG_2406
Po 8 letech na horách na prkně. No naštěští je to opravdu jako jízda na kole a skutečně se to nezapomíná. Tak snad příště nepojede Martina zase za dalších 8 let.

P1010012

P1010118
Jsme s Nikolou takové psí mámy, prostě nikdo vás nemiluje víc, než oni.

P3250101

P3250126
Konečně společně venku v teniskách s designem od Project Rehab, které nechala Martina vyrobit její mamce k Vánocům.

P3260188
Jeden z našich aktuálně velmi oblíbených podniků - Kofárna. Dělají výborné kafe, mají ještě lepší víno a avokádová tapenáda je taky pecka. Navíc personál si zaslouží minimálně jedničku s hvězdičkou.

2 komentáře:

  1. Krásné sluníčkové fotečky :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Holky jste jednicky! Opet krasne a stylove fotecky!

    OdpovědětVymazat