ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

13. 2. 2017

OUR UNIFORM

1

To, že se nám občas při společných nákupech stává, že narazíme na věc, kterou si koupíme obě a ona se tak stane na nějakou dobu takovou naší uniformou, není nic divného. Na druhou stranu pak ale máme několik kousků, které jsme si pořídily záměrně právě proto, že se krásně doplňují, stejně jako my dvě, nebo jsou vyrobené speciálně pro nás.

Třeba právě jako tričko z dnešního článku, které má na svědomí talentovaná Kat z Project Rehab. Tričko byl vánoční dárek pro jednu z nás, čímž jsme si vlastně udělaly radost obě. :-)
Kat měla v podstatě volnou ruku, aby pro nás vymyslela osobní design, k čemuž dostala jen několik informací o nás, domluvily jsme se na preferencích ohledně barev a hesel, která bychom na tričku chtěly mít a zbytek už byla její mistrovská práce. A podle nás se jí moc povedla!

A vůbec celá filozofie Project Rehab je nám hodně sympatická. Jejich "zmalování" a "zrehabilitování" vašich starých kousků, které tak okamžitě dostanou novou a jedinečnou podobu. Prostě na nikom jiném už nic takového neuvidíte, a to chceš! Takže jsme jí tam rovnou přihodily taky oblíbené Stan Smith. ;-)

Na jaro už tak vybíráme další kousky, které si zaslouží podobnou péči.

BBP

Well the fact that we sometimes buy the same thing when shopping together and it becomes kind of our uniform for some time is normal. On the other hand we have a few pieces that we got intentionally just because they complement just as we do or they were made for us.

Just like the t-shirt from today's post that was made by talented Kat from Project Rehab. It was the Christmas gift for one of us but we actually made both of us happy. :-)

Kat was almost absolutely free when designing it, we gave her some basic informations about us, we agreed on colors and couple mottos we wanted to have on but the rest was all hers. And we simply love it! 

Well we like the philosophy of Project Rehab in general. The "overpainting" and "rehabilitation" of the old pieces which gives a new and unique form to them. It means you never gonna see the same thing on anyone and that's a must have! So we send a pair of Stan Smith to a little refreshment too. ;-)


And we're already picking new pieces that will need to refresh for the spring.


BBP


2

3

4

5

7

6

DSC_6212 (1)

DSC_6225 (1)

Žádné komentáře:

Okomentovat