ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

21. 2. 2017

FEBRUARY FAVORITES

DSC_6463

Dnes se chci podělit o nové kosmetické produkty v mém šuplíku. Minerální pudr #NoFilter od NYX patří mezi novinky v jejich sortimentu, takže jsem musela vyzkoušet. A musím říct, že je super. Je to minerální pudr, takže pleť nevysuší, ale krásně zafixuje make-up a na pleti zanechá velmi přirozený ochranný film, který ale nepůsobí hutně. V nabídce ho mají hned v několika odstínech, takže škála je docela široká a určitě si každá vybere ten nejlepší pro svou pleť.

No, a když už jsem tam byla, rovnou jsem si odnesla ještě korektor. Je určený především na korekci kruhů pod očima, na které já tedy bohužel trpím. Oční okolí hezky projasní a opravdu kruhy zamaskuje. Je ale super i ke korekci dalších nedokonalostí. Vždy zvolte o odstín světlejší než je vaše pleť či make up.

Ovšem asi nejdokonalejší věc, kterou jsem objevila už koncem minulého roku, je Perfect Gel Duo od KIKO! Nejvíc držící lak, co jsem kdy měla. A že jsem jich zkoušela opravdu hodně. Sice se snažím chodit pravidelně na Shellac, ale díky tomuhle gel laku jsem si vydržela nehty lakovat opět nějakou dobu sama. Dávají se tři vrstvy (2x barva, 1x top coat) a každá se nechá působit cca 2-3min. 
A ten výsledek vážně stojí za to, lak vám vydrží cca 7 - 10 dní.

Rozhodně tedy doporučuji něco z toho vyzkoušet.

Tak krásný den,

M.

I would like to share new beauty products in my drawer. Mineral powder #NoFilter is one of the news at NYX so I wanted to try. And I have to say that it's really good. It's a mineral powder so it doesn't drain your skin but nicely fix make-up and keeps a natural light protecting film on it. The powder is provided in couple hues so everyone can choose the right one for her.

Well I couldn't leave with just one thing so another new in is corrector. It's designed specially for correction of dark circles under the eyes which I unfortunately have problems with. It brightens eye area and really reduce the visibility of dark circles. You can also use it for other face imperfections of course. Always take one tone lighter than your make up or skin color.

But probably the best thing I've discovered lately is Perfect Gel Duo from KIKO! The most durable nail polish I've ever had. And trust me I've tried them all. :-) Although I wear Shellac regularly thanks to this polish I managed to do my nails by myself for couple months again. It's applied in three steps (2x color, 1x top coat) and you just let each layer dry for 2-3 mins.
And it's really worth it, it lasts for 7 - 10 days.

So I definitely recommend to try some of these products. You won't be disappointed.

Have a great day!
M.

1 komentář:

  1. Díky za tip na Perfect Gel Duo...ráda vyzkouším. Škoda, že KIKO zatím není na českém trhu :-(

    OdpovědětVymazat