ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

27. 2. 2017

CHUNKY BLANKET

IMG_8087

Dostala jsem před časem od mé kamarádky nádhernou krabici plnou věcí a knížek na všechny možné ruční práce a podobné kreativní činnosti. Nedávno jsem ji opět po delší době otevřela a trochu víc se začetla. Dopadlo to tak, že jsem si objednala další knížky, časopisy a pomůcky, které postupně zaplnily můj noční stolek a jeho okolí. Po večerech jsem pak zhlédla desítky videí a znovu nahazovala a odhazovala oka podle všech možných rad. Nějak se nechci vzdát toho, že alespoň pro toho mého psa bych neupletla malou šálu. :-)

Každopádně si určitě spousta z vás na instagramových účtech, nejen některých blogerek, všimla těch velkých a nádherných dek, které v mrazivých teplotách zahřejí, ale jsou i zároveň nepřehlédnutelným bytovým doplňkem. Zahodila jsem tedy zatím pletací jehlice pod postel, protože na upletení takovéhle deky jsou prý nejlepší ruce. :-) Jdu propočítat kolik kilo vlny bude potřeba, ale vy se můžete podívat třeba na některou z kampaní na Westwing, kde právě podobné plédy mají.

Jestli je mezi vámi někdo zručný, kdo má tohle v malíku a dopletl by se mnou alespoň tu šálku, tak dejte určitě vědět.

N.

Some time ago I got a box full of stuff and books about all kind of handworks from my friend. I've opened it again recently and started to study a little bit more. I ended buying more books, magazines and aids that filled my bedside table. I watched lots of videos and tried my best. I simply don't want to give up my goal of making at least the small scarf for my dog. :-)

Well I'm sure that many of you have noticed those big and cozy blankets on mostly famous bloggers instagrams. Those blankets not only make you warm in the winter but they are also unmistakable home accessory.
So I threw knitting needles under my bed, because it is said that for making such blanket the hands are the key. :-) I'm going to count how many kilos is needed and you can have a look at one of the Westwing campaigns where you can find those blankets.

And if there's somebody handy, who would help me to finish at least the doggie scarf, let me know.

N.

PicMonkey Collage

IMG_8084

IMG_8085Pic: Pinterest

2 komentáře: