ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

18. 1. 2017

WEEK IN PICTURES

IMG_7913

Krásný den všem,

mrazivá rána a ještě mrazivější dny, ano, přesně tohle jsou ty věci, kterých se ještě nějakou dobu nezbavíme, takže si nenechte pokazit náladu, udělejte si kávu a mrkněte na dnešní dávku fotek, které jsme posbíraly za celý minulý týden.

Vaše BBP


IMG_0909
Leden se nese ve znamení oslav a narozeninových večírků nebo alespoň nám se to tak zdá. V okolí máme tolik lednových oslavenců, že ani u nás nechybí květiny a dárky. 

IMG_0981
Výstava vynikajícího fotografa Sama Shaw, který byl nejen předním fotografem filmových hvězd v 50. a 60. letech 20. stol., ale také dokumentaristou "obyčejného" života amerických obyvatel po celých Spojených státech, které ve 40. letech procestoval. Asi nejznámější fotografií je Marylin Monroe s vlající sukní, která byla pořízena během natáčení filmu Slaměný vdovec.

IMG_0972

DSCF6174
Pokud si dát pečivo, tak není nad to, spáchat celý ten proces ve vlastní kuchyni. Výsledek vždy stojí za to a hlavně si pohlídáte každou surovinu. Avokádová pomazánka byla už jen tou pomyslnou třešničkou.

IMG_0796 (1)
Ach ta rána! :-)

DSCF6101
Nevíte kam na kvalitní manikúru? Nikol je už nějaký ten pátek věrná Salónu Milady na Praze 4. Postarají se nejen o vaše ruce, ale také nohy, vlasy a vůbec o celé tělo. 

IMG_0881
Pokud jste ještě neslyšeli o MANA, tak se jedná o rychlé a vyvážené jídlo, které tělu dodá všechny potřebné živiny. Neříkáme, že byste se měli vzdát oblíbeného steaku, ale pokud někdy nestíháte nebo nemáte třeba po cvičení čas připravit si večeři, je to ideální řešení, jak nehladovět. Nyní navíc dostupné v podobě už namíchaného nápoje, takže jednodušší už to být nemůže. Určitě doporučujeme vyzkoušet.

1
O Project Rehab už jistě spousta z vás slyšela, kdo ne, tak se můžete těšit na další fotky a malé představení v jednom z našich článků. Kdo z vás by nechtěl mít něco jedinečného, osobitého a neokoukaného!?

5

IMG_0858
Když už pracovní večery, není nad to někdy změnit prostředí a namísto "domácí" kanceláře využít jednu z příjemných pražských kaváren jakou je např. Le Boheme Cafe.

2 komentáře:

  1. Krásné fotečky :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka....rafinované, sexy, prostě nádherné!

    OdpovědětVymazat