ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

16. 1. 2017

JUST A PERFECT (B)DAY

DSCF5962

V den, kdy vznikly dnešní fotky, jsem slavila narozky (32!! Cha!) a musím říct, že to byly nejlepší narozky za dlouhou dobu! Svůj den jsem si užila od rána až do noci a opět jsem si uvědomila, jak skvělé lidi, myslím rodinu a přátele, kolem sebe mám. Lidi, kterým na mě opravdu záleží, kteří mě nesoudí ani za ty největší pitomosti, které dělám a vždycky tu pro mě jsou. A navíc se s nimi vždycky tolik nasměju, a to je pro mě snad úplně nejvíc.

Ráno jsme tedy zašly s Nikolou a naší společnou kamarádkou na brunch, který se nám protáhl až do odpoledních hodin, byl to tak perfektní start dne, že se nám ani jedné nechtělo domů. :-)
Ještě předtím jsme skočily vyfotit outfity. Ten den byla ale strašná zima (-13°C), takže se to moc nedalo, okamžitě nám ztuhly prsty a naše focení se tak smrsklo do celkem 10 minut. A ve finále podle toho ty fotky také vypadaly, takže z nich pravděpodobně nikdy nic neuvidíte. :-D
Každopádně mi můžete věřit, že jsem málem umrzla, protože jsem si prostě musela zrovna v ten den obléct nové koženkové šaty, které jsem ulovila ve slevách a jsem z nich naprosto unešená. Takže ty vám ukážu určitě příště.

Odpoledne jsem slavila s mými rodiči a večer mi ještě spontánně stihly moje další dvě úžasné kamarádky připravit závěrečnou oslavu, přípitek a dort, na kterém jsem měla vyskládáno 32 svíček do tvaru srdce. Bylo to vážně parádní! Před půlnocí jsem si tak stihla při jejich sfoukávání i něco přát, tak jsem zvědavá, zda se mi to vyplní. ;-)

Mějte se krásně, užívejte si života na plno a rozhodně si važte lidí, které máte kolem sebe. Oni nejsou samozřejmostí.

M.

That day when these pics were taken was my birthday (32!! Ha!) and I have to say that it's been the best bday in a very long time!
I enjoyed the day from the dusk till dawn and again I've realized what wonderful people, meaning my family and friends, I have around me. People who really care about me, who don't judge me for being crazy and stupid sometimes and they are always here for me. And the most important is that they always make me laugh so much and that's just priceless!
So we meet with Nikola and our friend Marianna for a brunch that we finished sometime in the afternoon as it was such a perfect start of the day that neither of us wanted it to end. :-)
Before that we went to make the outfit pics but it was freezing that day, -13°C, so it was basically impossible. Our fingers froze immediately so we made all pictures in 10mins, both outfits! But the pictures look like they've been made in not enough time unfortunately so we're really sorry but you probably won't see any of it. Ever. :-D
But you can trust me that I almost froze to death because I just had to wear my new faux leather dress that I got in sales and I adore it. So I simply couldn't put another three sweaters on it right? But maybe I could have wore at least the socks. :-)

In the afternoon I celebrated with my parents and in the night my other two great friends prepared spontaneous celebration for me, with a toast and cake with 32 candles in the shape of heart. It was amazing! So I managed to made a wish before midnight while blowing out the candles so let's see if my wish will come true. ;-)

Have a great day, enjoy the life as much as you can and appreciate the people you have around you. Do not take them for granted.

M.

DSCF5953

DSCF5955

dort

Žádné komentáře:

Okomentovat