ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

21. 12. 2016

MAGIC TIME

xmas_outfit_col

Tak jsme si letos s Nikolou řekly, že se nenecháme strhnout a vynecháme wishlisty. :-)
Jsou teď všude a stejně, “Ježíškové” asi nejlépe vědí, co bychom si pod tím stromečkem přály najít. Kromě toho, nějak mi s postupem času, i tím, že jsme obě s Nikolou (a nejen my dvě), opravdu hodně pracovně vytížené, dochází, že nejdůležitější je stejně ten čas, který společně strávíme, my dvě spolu, s rodinami, s přáteli a vůbec všemi, na kterých nám záleží nejvíc.

Takže já se úplně nejvíc těším na Vánoce na to, že se na Štědrý den sejdu s rodiči u jednoho stolu,  dáme si večeři, dobré víno, posedíme u stromečku, budeme si povídat a potom s kávou a cukrovím společně mrknem na nějaký film.

Opravdu hodně ráda se ale na štědrovečerní večeři hodím do gala, protože je to přeci jen sváteční chvíle, kterou si užívám. Dám si záležet na hezky prostřeném stole, pěkném účesu a make-upu a obleču slavnostní šaty. Tak dneska malá inspirace, v čem se třeba letos blýsknout. Za mě tento rok rozhodně vede samet, nejlépe v temné vínové barvě a flitrovaná, metalická či tulle maxi sukně. A co je váš favorit?

A co se týče Prvního svátku vánočního? Tak to máme s oufitem i denním plánem naprosto jasno! :-)

M.

So this year we decided not to be torn down and we've skipped wish lists. :-)
There are everywhere lately and anyway "Ježíškové" probably know the best of what we'd like to find under the Christmas tree. Besides how the time goes, maybe because we're both and not only us two, really busy at work, I realize that the most important is the time we spend together, me and Nikola, with families, friends and with all we care about the most.

So what I'm really looking forward to is meeting my parents at the Christmas Eve dinner, with the good wine, sitting at the Christmas tree, having nice chat and than enjoy coffee and sweets while watching a movie together.

But what I like is to dress nicely for that night as it's a festive moment I really enjoy. I do care about laying the table, get my make up and hair done and put the gown up. So today we have some inspiration for the outfits for that occasion. Personally my top one for this year would be a velvet top, preferably in burgundy color and sequin, metallic or tulle maxi skirt. And what is your number one?

And as far as talking about the day after Christmas Eve. The outfit so as the daily plan we're absolutely sure about! :-)

M.
xmas_outfit_col2

Pics: Pinterest

Žádné komentáře:

Okomentovat