ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

20. 12. 2016

DRINK FOR CHRISTMAS TIME

drink

To že jsou Vánoce pro mnohé z nás většinou spíše obdobím stresu se kolikrát ani nedivíme, a tak jak si po celý rok říkám, že ty alkoholové tabulky a statistiky na mě vůbec nesedí a holt někdo hezky ucucává z té sklenky za mě, tak o svátky vánoční by ta matematika i seděla. No, listopad a prosinec bývají prý pro ženy, co do vypitého alkoholu, nejaktivnější měsíce. My si ovšem všeho užíváme s mírou, ale tolik vánočních večírků a setkání se většinou bez kapky alkoholu neobejdou.

Každopádně svařené víno a vaječný koňak jsou v tomto období domácí klasikou, ale co si zkusit následující večery zpříjemnit brusinkovým cidrem? Potřebujete jablečný cider, brusinkový džus, Sprite, trochu ledu a limetu na dozdobení. Pokud máte rádi šumivé drinky, tak tahle kombinace vám bude zaručeně chutnat a na sváteční tabuli se pro svou barvu bude jistě hodit. Doporučuji dělat do větší nádoby, ať nemusíte lítat a přidělávat.

Říkala jsem si, že bych vám sem mohla dát ještě nějakou naší společnou fotku s podobnou tématikou, ale zjistila jsem, že mám jen spoustu těch "po", kdy dokážeme naše telefony úplně zaplnit a hlavně se úžasně zabavit.

Takže bavte se a užívejte si nejen tenhle čas. Jo, ale vždycky rozumně!

N.

We believe that Christmas are for many people more of a stressful time of the year and although I say to myself that the alcoholic statistics are nothing for me through the whole year and there is somebody who enjoys my glass of wine, during Christmas holiday I'd admit it's different. Well it is said that November and December are the most active months for women to drink. We know our limits but it's true that there's so many parties and meet ups so it's almost impossible to resist.

Hot wine and eggnog are classics on our tables in these days but what about to try something new and enjoy the evenings with cranberry cider? All you need is apple cider, cranberry juice, Sprite, ice and a lime. If you like sparkling drinks you gonna like this combo and thanks to its color will match your table. I recommend to prepare to a bigger pot so you won't need to run for another round all the time.

I wanted to add also our photo but I've found out that I have only many of the "after" ones when we're able to completely fill our cellphones when having fun.

So enjoy and have fun not only this time of the year. But always remember your limits!

N.

1 komentář:

  1. Úžasný nápad, díky za tip. Už jen příjemně vymrznout venku a pak se zahřát tímto chutným mokem.

    OdpovědětVymazat