ABOUT US       DAILY LOOK       INSPO       TRIED-AND-TRUE       CLOSET       CONTACT

1. 12. 2016

CHAPTER: HAT

Hat

Abych se přiznala, já tak ráda do poslední chvíle bojkotuju ty sezónní články, ale ve finále se jim většinou stejně neubráním, protože řeším podobné "problémy" a hledám inspiraci jako většina z vás. To, že se k samotné zimě otáčím zády už víte dávno, ale jsou věci, které možná právě díky tomu mrazivému počasí potřebuji. Vybrala jsem pro vás pár tipu, jak na dalších pár měsíců snadno předstírat, že frajeřina nezebe. Všechny ty čepice, klobouky, kšiltovky, barety nebo pletené čelenky nás vážně trochu zahřejou a rozhodně celý outfit oživí.

Chtěla jsem vám sem hodit pro inspiraci i nějakou naší fotku a při výběru jsem jako první otevřela složku, ve které mám fotky z našeho úplně prvního focení, a tak jsem si uvědomila, že dnešní článek tak možná dostane jiný smysl, protože v listopadu to byly dva roky, co jsme právě tohle fotily a obě jsme si tenkrát donesly klobouk. Stejně tak jsme si obě koupily další nový na našem Fashion bazaru, který byl uspořádán právě u příležitosti dvouletého blogovacího výročí. Znamení?

Proč by jednu z těch kapitol našeho života nemohlo odstartovat něco tak stylového, jako je klobouk?

Mějte fajn den, a ať vás spojují i ty zdánlivě nepodstatné maličkosti, protože právě na ty tak snadno zapomínáme.

N.

I have to admit that I'm trying to avoid all those seasoning posts but at the end I write them anyway as I have the same "problems" and look for inspiration as you all do. Well you already know that winter is nothing for me but there are some things I desperately need in such weather. I've picked couple pieces that will help you to pretend that being cool doesn't have to mean you're going to freeze. All those beanies, hats, snapbacks, berets or knitted coronets really keep us warm and going to inspirit the whole outfit.

I wanted to add some of our pics for inspiration too and as a first I opened the file with the pictures from our very first shooting so I've realized that the article's going to get the whole new meaning now as it made me start thinking that it's been two years (in November) we made that pic and we both wore a hat that day. We both also got us new hat at our Fashion Market that was organized as a small celebration of our two-year blog's anniversary. Isn't it a sign?

Why wouldn't something that stylish as a hat start one of our life chapters?

Have a great day and don't forget about those small and ostensibly insignificant things that connect you with your friends and families.

N.

hat

Žádné komentáře:

Okomentovat